Вісник квітникаря

   Немає жодної дівчини, жінки, що не любила б квітів! Адже квіти – це не тільки окраса будинку, кімнати, а ще й спосіб відпочити після важкого робочого дня.  Всі знають, що зелений колір діє заспокійливо на нервову систему, а це позитивно впливає на настрій і працездатність. Життя в гармонії із природою дозволяє  відкрити в собі приховані таланти, нові та невідомі  риси свого характеру.
   Догляд за квітами – це завжди приємно. Буквально на наших очах із квіткового насіння з'являється спочатку паросток, а потім він перетворюється в дорослу, сильну, гарну рослину. І головне - воно живе, чує та відчуває нас, реагує на наш настрій і навіть самопочуття.
   Кожна людина може випробувати себе у квітникарстві - виростити свій власний зелений куточок. Також вазони є гарним матеріалом для колекціонування та подарунків.
   Проте для того, щоб виростити здорову, красиву рослину, потрібно правильно створити для неї умови, потрібно знати про неї все...
   У нашому селі багато господинь, які захоплюються квітами, є власники квіткових магазинів. Бібліотека проводить з ними значну роботу, готуючи інформацію про догляд за рослинами, про те, як боротися зі шкідниками, де можна придбати необхідне насіння та саджанці. Завдяки Інтернету ця категорія наших користувачів може знайти однодумців, обмінятися насінням тощо. Слідкуйте за нашим блогом і ви побачите значну частину роботи в цьому напрямку! Якщо вас також цікавить ця тема – спілкуйтеся з нами, ми завжди готові до співпраці.   

Немає коментарів:

Дописати коментар