Буккросинг

   Ідея: Прочитавши книги, люди залишають їх  у громадському місці, щоб  хтось зміг знайти, прочитати і передати іншому. Людина може знайти книгу зовсім випадково, читаючи  етикетку з інформацією про рух і приєднатися до лав буккросерів. Або зареєструватися на сайті www.bookcrossing.ru чи www.bookcrossing.com, а також зареєструвати  книги, що хоче "звільнити". Таким чином книги можуть подорожувати навколо  села, міста, країни і навіть всього світу! 
   Буккросинг-акція «Вогонь війни у пам’яті навічно» ставить перед собою мету – більше зацікавити книгою та роботою бібліотеки в цілому таку категорію користувачів як Діти війни. 
   В страшні роки війни разом з дорослими за зброю взялися і діти. За покликом юних сердець ставали підпільниками, партизанами, щоб помститися ворогові за смерть батьків та братів, наругу над матерями і сестрами, за спалені домівки. Зараз ці хороші, чесні, далекі від юриспруденції люди мають статус – Діти війни. Вони потребують не тільки соціального захисту, а й простого людського спілкування. Бібліотека взяла на себе місію надавати Дітям війни інформацію про їх права, юридичні консультації, допомагати у пошуку інформації про їхніх друзів, рідних та знайомих, які загубилися в роки війни тощо.
   Оскільки це люди старшого віку, вони погано володіють новітніми
інформаційними технологіями та дуже люблять книгу. Але оскільки друковані видання зараз досить дорогі і ці люди, як і сама бібліотека, не завжди можуть їх придбати, саме тому для них вирішено організувати вище названу буккросинг-акцію. 
   «Безпечна полиця» в бібліотеці – це місце, де можна залишити книжку і не боятися, що вона потрапить під дощ, сніг чи стане жертвою інших стихійних лих. Окрім того, в бібліотеці у книги значно більше шансів потрапити до рук відповідального читача, а не бути викинутою на смітник. Отож звертайтеся в бібліотеку, читайте книги і приєднуйтесь до всесвітнього руху Bookcrossing! А ще бібліотекарі допоможуть знайти в Інтернет-мережі оцифровані матеріали даної тематики та навчать вас користуватися Інтернетом.

Немає коментарів:

Дописати коментар