вівторок, 31 березня 2015 р.

Книжкові іменини - чудові дні весни


«Ми мріємо, щоб книга в пошані була
Хай книги читає завжди дітвора...»

Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це не тільки найбільш значуща подія життя нашої бібліотеки, а й безліч цікавих ідей, веселих і повчальних заходів, дитячий гомін та привітні бібліотекарі. 
 Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати,  бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей з цікавими людьми та героями книг. Традиції Тижня дитячого читання – це яскраве оформлення бібліотеки, проведення численних конкурсів і літературних, зустрічей з тими, хто творить книгу.
Дотримуючись традицій, Всеукраїнський тиждень дитячого читання щорічно стартує в різних регіонах України в кінці березня - на початку квітня. У ці дні в бібліотеках для дітей та юнацтва, шкільних бібліотеках відбуваються різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію серед дітей читання, книги і бібліотеки як скарбниці знань. А головне – це зустріч юного читача з Книгою.
Кожен день Тижня дитячого читання у нашій бібліотеці  є неповторним та особливим. Що ж чекає юних читачів бібліотеки?

- Ювілейна мозаїка «Акварелі слова» – до 85- річчя з д.н. Л.Костенко та 120 – річчя з д.н. М.Рильського;

- Сміхопанорама « Веселі бувальщини»;

- Казкова година « Під шелест сторінок улюблених казок» -
    до 120 – річчя з д. н.  Г. Х. Андерсена;

- Літературно-поетична година « Пагони поетичної творчості Д. Білоуса – до 95- річчя з д.н.То ж запрошуємо всіх охочих на свято Книги!


Немає коментарів:

Дописати коментар